Uczestnicy:
Kasia K8 Rościńska – o włos od finału X Factor

W oczekiwaniu na finałową piętnastkę, kolejna porcja ciekawych osób, które zjawiły się na castingach X Factor. Tym razem artystka, której niewiele zabrakło, by dostać się do ostatniego etapu – Katarzyna K8 Rościńska.  Obdarzona na pewno niemałym talentem, co zostało już docenione przez wielu internatów, jak również popularne zespoły muzyczne (Audiofeels, Kayah, Stan Borys, RPS, Wolny Band, ).

W swoim dorobku ma również udział wokalny w nagraniu filmu promującego miasto Poznań oraz szykuje się do wydania debiutanckiej płyty. W samym X Factor doszła również bardzo daleko, bo aż do końcowej czterdziestki osób, z której wybierano ostatecznie piętnastu finalistów. Nieoficjalnie wiadomo, że czasu na przygotowanie się do ostatniego utworu otwierającego drogę do finału było niewiele, być może to przyczyniło się do niepowodzenia Kasi. Mimo wszystko liczymy, ze to nie ostatni jej występ w X Factor i jeszcze będzie głośno o tej wokalistce. Jedno jest pewne, poziom polskiej edycji, jest naprawdę wysoki, więc na pewno nie będziemy mogli narzekać na nudę.
Zapraszamy do komentowania również na forum: Kasia K8 Rościńska – X Factor

Wywiad z Katarzyną podczas castingów X Factor:

Film promocyjny miasta Poznań:

Audiofeels & Kasia Rościńska – Crazy:

Kasia K8 Rościńska na żywo:

[ź] Facebook
[zdjęcie] Myspace 1. jerry (Reply) on piątek 18, 2011

  Hmmm… W stosunku do Michała Szpaka nie wieje nowością. Z jednej strony bardzo ładny głos i doświadczenie, ale moim zdaniem bez show. Będzie maiła dobrego managera to się wybije, ale jak dla mnie niczym nie wyróżnia się z tłumu dobrych artystów. Od programu oczekuję właśnie kogoś z tym X, pełen nieziemskiej energii. Osoby którą wysłuchasz i nie potraktujesz jako kolejnego wokalisty, tylko do którego kawałków będziesz wracał po kilkanaście razy tego samego wieczoru. :)

  • justyfi (Reply) on piątek 18, 2011

   nie do końca się zgodzę.
   Ja uważam, że Kasia ma po prostu głos którym jedni się zachwycą, inni potraktują jako normalną wokalistkę, a jeszcze innym w ogóle nie przypadnie do gustu. Mi osobiście się podoba bardzo, ale moja współlokatorka nie podziela tego zachwytu. Być może jury X Factor też szuka tego czegoś innego, może to nie tylko program wokalny ale też i na umiejętność sprzedania siebie na scenie.

 2. klarysa (Reply) on piątek 18, 2011

  Uwielbiam Ją!! Jej głos i całą resztę i jak się dowiedziałam, że nie dostała się do finałowej 15 to aż mało sie nie popłakałam:( Ale ona da sobie radę bez pomocy XFactor. Pani Kasiu trzymam kciuki:)
  POWODZENIA
  wielka fanka od zawsze i na zawsze:*

 3. monia (Reply) on piątek 18, 2011

  Kasia ma wielki potencjał w sobie i genialny głos i z pomocą X Factor’a lub bez i tak będzie o niej jeszcze głośno. Z resztą w niektórych kręgach już jest. W końcu występuje z takimi artystami jak Kasia Wilk, AudioFeels, Peja, Daniel Moszczyński i wieloma innymi. A skoro oni docenili jej talent, to znaczy, że go ma. Jasne jest, że nie to ładne co ładne, a to co się komu podoba. Ja trzymam kciuki za Kasię i z chęcią posłuchałabym już autorskiej płytki :)